Opinie pacjentów

Wraz z prawie całą rodziną jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Pani Beaty. U mnie mojego syna i męża udało się osiągnąć cel. Pani Beata jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą, Jeżeli się chce to można to osiągnąć . Gorąco polecam, naprawdę warto.

Katarzyna

Odzyskałem zdrowie i radość życia

  • Eryk, Kostrzyn n. Odrą
  • 31 kg mniej
  • Mężczyzna
  • 23 sierpnia, 2014

Spotkania z panią Beatą bardzo mnie motywowały. Omawialiśmy rezultaty diety, jakie miałem trudności itd. Zawsze dodawało mi to energii do kolejnej wizyty.

Odzyskałem zdrowie i radość życia

Przy tak dużej otyłości, miałem problem z krążeniem, opuchlizną dłoni, nóg. Każdego dnia zmagałem się z tymi dolegliwościami, chociaż wiedziałem co jest tego przyczyną. Nie wiedziałem tylko jak to zmienić. W trakcie trwania terapii bardzo poprawiało się moje samopoczucie. Zauważali to także moi najbliżsi.  Stałem się bardziej energiczny, nabrałem chęci do życia i odeszła senność, zmęczenie. Wyniki morfologii krwi, rzecz jasna teraz są  książkowe.

Mój nowy jadłospis bardzo mi odpowiada

Przede wszystkim dlatego, że widzę pozytywne efekty. Moje życie nabrało innego wymiaru. Mam więcej energii, aby oddawać się swojej pasji i zrozumiałem, że dotychczasowy styl życia bardzo mnie ograniczał. Teraz jestem aktywny, chodzę na siłownie, jak pogoda tylko pozwala to organizuje sobie i swoim znajomym wycieczki rowerowe.

Rozpocząć nie było łatwo

Najtrudniej było się odważyć i przyjść do poradni na wizytę. Później walczyć z pokusami typu: kotlety, smażone potrawy, alkohol ,słodycze itd. Na początku diety podczas niedzielnych rodzinnych obiadów wychodziłem na długi spacer, żeby zapach mnie nie kusił. Dzisiaj, kiedy o tym wspominam uśmiecham się, bo mam już to za sobą i wcale to nie było takie trudne. Obawiamy się tylko tego, czego nie znamy. Teraz każdy posiłek bardzo mi smakuje, a moje ulubione potrawy to np. pierogi ze szpinakiem i fetą i zupa pieczarkowa.

Miałem świetne wsparcie

Spotkania z panią Beatą bardzo mnie motywowały. Omawialiśmy rezultaty diety, jakie miałem trudności itd. Zawsze dodawało mi to energii do kolejnej wizyty. Muszę przyznać, że bardzo mi się podoba łatwość i prostota wykonywania posiłków, a przy tym ich duże urozmaicenie. Zostałem także skutecznie zachęcony do ruchu. Na początku była tylko jazda rowerem, ale teraz chodzę na siłownie i staram się dbać o swoją formę. Warto było zmienić swój styl życia, jedzenia, ale tak naprawdę tok myślenia. Po takiej metamorfozie jesteśmy innymi ludźmi ,pozytywnie nastawionymi. Efekty prędzej czy później muszą przyjść, ale na to potrzeba czasu i cierpliwości. Będę nadal stosował się do zasad zdrowego odżywiania, aby utrzymać wagę i nadal cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Muszę przyznać, że jestem teraz innym człowiekiem - szczęśliwym i zadowolonym

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Pani Beata Matkowska z poradni Dobry Dietetyk w Kostrzynie n. Odrą

Eryk trafił do mojej poradni w połowie czerwca. Jak wspomniał na pierwszym spotkaniu, do wizyty u dietetyka nakłoniła go siostra, która do tej pory bardzo go dopinguje i wspiera. Terapia nadal trwa,chodź do połowy lutego ubyło już 31 kg. Ale apetyt na zdrowe "odchudzanie", a tak naprawdę na racjonalne żywienie nadal jest, zatem do wyznaczonego celu zostało jeszcze jakieś 6-8 kg. Podczas pierwszej wizyty Eryka w mojej poradni wyczuwałam wiele pozytywnej energii, z jaką do mnie przyszedł. Chodź był nastawiony bardzo optymistycznie to mimo wszystko obawiałam się, że wakacyjny okres "będzie trudny" do walki z "tłustymi karkóweczkami z grilla "itd. Czas jednak zweryfikował, że Eryk postanawiając zmienić swoje nawyki żywieniowe i w pewnym sensie swoje życie nie poddał się, ani na chwilę. Wizyty nasze odbywają się zawsze w dobrej atmosferze, powiedziałabym nawet w "przyjaznej".  Eryk  to człowiek z charakterem, który z wytrwałością i uśmiechem osiąga swój cel. Wygrał walkę z otyłością. Życzę każdej osobie, która zechce zmierzyć się ze swoimi słabościami i otyłością, aby miała taką determinacje i uśmiech na twarzy jak Eryk. Ogromne podziękowania z mojej strony dla rodziny Eryka za pomoc i wsparcie. Gratuluję i życzę wszystkiego dobrego.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe